Toptan Satış & Özel Üretim

Özel üretim kapsamında renk, tat ve koku içerikli tüm taleplerinize destek veriyoruz. İster mevcut ürününüzü geliştirmek için isterseniz yepyeni bir ürün için özel üretim yapabiliriz. Bu kapsamda gıda, ilaç, kozmetik ve temizlik alanlarında kişiye yada firmaya özel ürünler geliştiriyoruz.

Yasal standartlara uygun şekilde kişiye veya firmaya özel üretim yapabiliyoruz. Öncelikle müşterimizin istek ve beklentilerini öğreniyoruz. İmkanlarımız dahilinde projeyi yapıp yapamayacağımızı tespit ederek müşterimizi bilgilendiriyoruz.

Eğer mevcut bir ürün var ve bu ürünün geliştirilmesi isteniyorsa muadil çalışması yaparak işe başlıyoruz. Bundan sonraki aşamada, mevcut üründe geliştirilmesi istenen kısımlara odaklanıyoruz. Bir ürün için birden fazla alternatif oluşturarak numuneler hazırlıyoruz ve test etmesi için müşterimize gönderiyoruz. Numuneler üzerinde mutabık kaldıktan sonra fiyatlandırma ve teslim süresini belirleyerek müşterimize iletiyoruz. Ürün, fiyat ve teslim süresi konularında anlaşmaya vardığımız müşterimiz için üretim planlıyoruz. Bu noktada ödemeyi aldıktan sonra üretime geçiyoruz çünkü söz konusu ürün standart satışını yaptığımız bir ürün olmuyor.   

Geliştirilmesi istenen bir ürün yoksa yani yenilikçi bir ürün talebi varsa müşterimizin istek ve beklentilerini öğrenip bu doğrultuda araştırma yaparak işe başlıyoruz. İstenen ürünün teknik ve yasal standartlarını araştırıp üretimiyle ilgili bir engel olmadığı sonucuna vardığımızda maliyetini hesaplıyoruz. Müşterimize detayları paylaştıktan sonra şartlarda mutabık kalırsak öncelikle numune çalışması yapıyoruz. Numune üzerinde de mutabık kaldıktan sonra ödemeyi peşin alarak üretime geçiyoruz çünkü söz konusu ürün standart satışını yaptığımız bir ürün olmuyor.

Eğer sizde Gıda, Kozmetik, İlaç veya Temizlik sektörleri için kendinize veya firmanıza özel üretim yaptırmak yada mevcut ürününüzü geliştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Satış

Mevcut ürünlerimizin her bir kaleminden en az 1 litre / 1 kg ve üzerinde yapılan alımlar toptan satış fiyatı üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlandırma aralıkları

1 litre/kg ile 5 litre/kg arası

5 litre/kg ile 10 litre/kg arası

10 litre/kg ile 25 litre/kg arası

25 litre/kg ile 100 litre/kg arası

100 litre/kg ve üzeri olmak üzere belirlenmektedir. Toplu talep edilen ürün miktarı arttıkça fiyatta aynı oranda düşmektedir. 

Toplu alım yapmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek istedikleri ürün miktarını, konsantrasyonunu ve talep ettikleri farklı özellikler hakkında detayları tarafımıza iletmeleri durumunda satış ve pazarlama birimimiz tarafından kendilerine gerekli toplu fiyat bilgisi verilecektir. İletişim için 0 232 448 80 86 numaralı telefonumuzdan, 0533 091 71 66 WhatsApp hattımızdan yada E-posta virago@viragokimya.com.tr mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirler. 

Yurtdışından toplu alım yapmak isteyenler, tercüme ve tedarik konularında işbirliği yaptığımız Pelotek LLC ile iletişime geçebilirler.

Saygılarımızla

virago kimya